• پایگاه اطلاع رسانی

    نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با کشیش کلیسای شرق آشوری

تاریخ ارسال : 1402/10/09

دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با کشیش کلیسای شرق آشوری

دیدار حجت الاسلام و المسلمین بهادری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با جناب آقای کشیش داریاووش عزیزیان روحانی کلیسای شرق آشوری در ارومیه( کلیسای ننه مریم) به مناسبت میلاد حضرت مسیح (ع) و فرارسیدن سال نو میلادی

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین بهادری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان آذربایجان غربی  به مناسبت میلاد حضرت مسیح (ع) و فرارسیدن سال نو میلادی با  کشیش داریاووش عزیزیان روحانی کلیسای شرق آشوری در ارومیه( کلیسای ننه مریم که قدمت آن به قرن اول میلادی بر می گردد) دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین بهادری ضمن ابلاغ سلام حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا روحانی نژاد نماینده محترم ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ایام ولادت حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را به ایشان  و تمام مسیحیان  کشور تبرک گفته و گزارشی از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) ارائه کردند.

وی در ادامه با دعوت از کشیش عزیزیان برای ترویج خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) در میان هموطنان مسیحی، آمادگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی را برای ارائه خدمات به هموطنان مسیحی اعلام کرد.

در ادامه کشیش عزیزیان  ضمن قدردانی از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا روحانی نژاد و استقبال از پیشنهادات ارائه شده ، بر تداوم این ارتباط و دیدارها تاکید کرد.

در پایان تابلویی از امامین انقلاب مزین به جمله ای از مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) درباره حضرت مسیح (علیه السلام) به کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه اهدا شد.

عبارت مقام معظم رهبری درباره حضرت مسیح (ع): "عیسی بن مریم علیه‌السّلام منادی رحمت و برکت و هدایت الهی برای انسانها بود."

 

موضوع خبر :
  • استان آذربایجان غربی
اشخاص :
  • حجت الاسلام بهادری کشیش داریاووش عزیزیان کلیسا ننه مریم
حوزه متولی :
  • حوزه نمایندگی ولی فقیه
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با کشیش کلیسای شرق آشوری چیست؟

سوال:
بالا