• پایگاه اطلاع رسانی

  نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 400 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن می سازد

تاریخ ارسال : 1402/07/19

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 400 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن می سازد

نماینده ولی فقیه ورئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این نهاد مسئولیت ساخت 400 هزار واحد از یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن در سال را برعهده گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ؛ حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز افزود: بار زیادی از نهضت ملی مسکن در کشور روی دوش بنیاد مسکن است و بنیاد مسکن به خوبی از عهده ساخت این ۴۰۰ هزار واحد برآمده و به موقع تحویل می دهد.

وی با بیان اینکه تحولات بزرگی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال انجام است گفت: بنیاد آماده واگذاری یک میلیون قطعه زمین برای ساخت و ساز در روستاهاست که ۵۰۰ هزار قطعه امسال و ۵۰۰ هزار قطعه نیز در سال ۱۴۰۳ واگذار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: کسانی که علاقه داشته باشند در چهارچوب نهضت ملی مسکن در روستاها خانه بسازند، می توانند با دریافت زمین ۲۰۰ تا ۲۵۰ متری و تسهیلات قرض الحسنه ۳۵۰ میلیون تومانی از بنیاد مسکن، خانه های ویلایی در روستاها بسازند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه بنیاد مسکن منشا تحولات خوبی در استان بوده است گفت: هر جا که مردم نیاز داشتند، بنیاد مسکن حضور یافته و مشکلات را حل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نیز طی سخنانی افزود: زلزله میانه و سراب یکی از مصادیق خدمت بی منت بنیاد مسکن در استان آذربایجان شرقی بود که این‌نهاد هم در بحث آواربرداری و هم در ساخت و سازها کارنامه موفقی داشت.

وی با اشاره به بازدید خود از روستای محروم‌ پیشتاب در سال گذشته گفت: بنیاد مسکن در این‌ روستا که راه آن بسیار خطرناک و وحشتناک است، توانسته است برای بیش از ۲۰ خانواده مسکن محرومین بسازد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه حضور بنیاد مسکن در آن روستا و همکاری این اداره کل با کمیته امداد استان، تجربه موفقی را رقم زد، تصریح کرد: ساخت و ساز مسکن در این روستا زمینه ای فراهم کرد تا گاز رسانی به روستا انجام شده و کارهای خوبی برای آب شرب انجام شود که با بهره برداری از راه روستا، محرومیت زدایی دستگاه های خدمات رسان به تجربه بی بدیلی برای سایر استان ها تبدیل خواهد شد.

موضوع خبر :
 • بنیاد
 • مسکن
 • انقلاب
 • اسلامی 400
 • هزار
 • واحد
 • مسکونی
اشخاص :
 • نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
حوزه متولی :
 • حوزه نمایندگی ولی فقیه
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 400 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن می سازد چیست؟

سوال:
بالا