• پایگاه اطلاع رسانی

    نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مردم بیانگر عزم مقام معظم رهبری به محرومیت زدایی از کشور است

تاریخ ارسال : 1402/03/30

خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مردم بیانگر عزم مقام معظم رهبری به محرومیت زدایی از کشور است

خدمات گسترده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آحاد مردم, باید به عنوان عزم مقام معظم رهبری برای زدودن چهره محرومیت از کشور معرفی شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی با موضوع آموزش تخصصی "بنیاد شناخت"  از صبح امروز در تهران آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در این گردهمایی با اشاره احادیث شریفه در مورد ضرورت عمل مبتنی بر بصیرت گفت: دانش فنی و آگاهی های تخصصی نمایندگان ولی فقیه در بنیاد مسکن و اطلاعات آنها از ماموریت های این نهاد برای کمک به عمران کشور باید افزایش یابد.

روحانی نژاد افزود: هیچ نقطه ای از کشور نیست، که اثری از خدمات و اقدامات بنیاد مسکن را در آن نبینیم. وقتی نهادی با این گستره به آحاد مردم خدمت رسانی می کند، باید نیروهایی با بصیرت و آگاهی تخصصی داشته باشد.

وی گفت: اعضای این نهاد باید مسیر تحول بنیاد در انجام ماموریت های محوّله پس از انقلاب را بشناسند و  از مفاد اسناد بالادستی و اساسنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آگاهی کامل داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد گفت:نمایندگان نهاد رهبری در بنیاد ولو از طریق آموزش ضمن خدمت با اصول فنی ساخت و ساز  آشنا شوند و علاوه بر ایفای وظایف فرهنگی خود، به بسیج خدمات مردمی و توسعه مشارکت عمومی برای عمران کشور کمک کنند.

وی ادامه داد: ساماندهی گروه های جهادی تخصصی برای کمک به توسعه ساخت مسکن محرومین باید در اولویت برنامه های مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد همچنین با اشاره به اینکه در آستانه فعالیت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی قرار داریم، از عموم نمایندگان ولی فقیه در بنیاد مسکن درخواست کرد، به هیچ وجه از جناح های سیاسی و انتخاباتی جانبداری نکنند ولی آحاد مردم را به مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات پیش رو ، تشویق کنند.

وی ادامه داد:  مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن اتقلاب اسلامی وظیفه دارند ، خدمات این نهاد به مردم را به عنوان عزم مقام معظم رهبری برای توسعه و آبادانی کشور و رفع محرومیت از چهره روستاها معرفی کنند. ایفای این وظیفه جز با خدمت خالصانه به مردم و بیطرفی در جریانات سیاسی و تمرکز محض بر فعالیت های بنیاد مسکن، امکانپذیر نیست.

 

موضوع خبر :
  • خدمات
  • بنیاد
  • مسکن
  • انقلاب
  • اسلامی به
  • مردم
  • بیانگر
حوزه متولی :
  • حوزه نمایندگی ولی فقیه
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مردم بیانگر عزم مقام معظم رهبری به محرومیت زدایی از کشور است چیست؟

سوال:
بالا